חבר שלי הזמין אותי להצטרף אליו לפגישה עם שתי סטודנטיות בחדר שלהם במעונות. הוא היה בזוגיות עם אחת מהן. כל מה שרציתי זה להעביר את הזמן שלי טוב, ממש לא תכננתי משהו יותר מזה. החברה שלו הייתה צריכה להיות עם חברה שלי, אבל גם היא הייתה כבר מזמן בזוגיות. קנינו שתיה חריפה ונכנסנו לתוך המענונות. 
שתינו, דיברנו, צחקנו, ראינו סרטונים ביוטיוב.  אורי לפעמים היה תנשק עם החברה שלו ואני עם לורה רק דיברנו. אחרי זה לורה אמרה שהיא עייפה והיא הולכת לישון בחדר שלה. אני הייתי צריך אחרי זה ללכת לחדר שלה לישון ולהשאיר את אורי עם חברה שלו. הייתה שם מיטה נוספת פנויה כי שותפה של לורה חזרה הביתה לסופ"ש. 
ישבתי עוד קצת עם הזוג והלכתי לישון בעצמי. נכנסתי לחדר החשוך וניסיתי בשקט להגיע למיטה. זה ממש לא היה קל, כי לא רק שהיה חשוך, גם הייתי שיכור מוות ואף פעם לא הייתי בחדר הזה. לורה שכבה במיטה שלה ועל המיטה השניה היו זרוקים הרבה דברים. התחלתי להעביר את הדברים לשולחן, אז לורה הסתובבה אלי. 
-"לא צריך, זה השותפה שלי שמה והיא צריכה לחזור בבוקר. תשכב איתי"
-"בסדר" – אמרתי לה, הבנתי שהיא בכוונה שמה את כל הדברים האלה שם כדי שאני אשכב איתה ביחד. 

הורדתי את הבגדים שלי עד התחתונים ונכנסתי לאותה מיטה צרה עם לורה. חיבקתי אותה עם היד. היא הייתה לבושה בחולצה ותחתונים. החלטתי להיות יותר חוצפן. היד שלי גלשה למטה אל התחתונים שלה. הזזתי את התחתונים לצד ונגעתי בחור שלה. היא ישר הסתובבה, נשכבה על הגב והורידה את התחתונים בעצמה. הבנתי הכל, הבחורה הזאת רצתה סקס, התחלתי לנשק אותה. במקביל הורדתי את החולצה שלה והתחלתי לנשק את השדיים שלה, היד שלי שיחקה עם הדגדגן שלה. 
-"כך אותי" – היא לחשה לי
קמתי, סובבתי אותה לבטן. לפני זה כאשר היא עוד הייתה לבושה, שמתי לב על התחת המושלם שלה ועכשיו כאשר היא הייתה מולי עצרתי לשניה כדי ליהנות מהמראה המדהים הזה.
-"משהו לא בסדר?" – היא שאלה אותי
-"יש לך תחת היפה ביותר בעולם" 
ראיתי שהיא מחייכת. הרמתי אותה והכנסתי את הזין שלי לכוס עד הסוף. היא הוציאה גניחה ארוכה. התחלתי לזיין אותה, מדי פעם הייתי מוריד לה סטירה קלה על התחת וכל סטירה שלי גרמה לה להוציא גניחה חדשה. אחרי כמה דקות הבנתי שאני רוצה לראות את השדיים שלה.
-"אני רוצה שתרכבי עלי"
נשכבתי על הגב והיא התיישבה עלי. בזמן שהיא רכבה עלי, לא יכולתי להוריד את העיניים שלי מהגוף המדהים הזה ומהשדיים הקופצות שלה. אז המבט שלי נפל על המגירה ליד המיטה, שם ראיתי תמונה שלה מתחבקת עם החבר שלה, אז החזרתי את המבט חזרה עלייה וראיתי את החיוך שלה. הראש שלה זרוק אחורה, עיניים חצי סגורות מהנאה. זה הרגיש ממש נעים ובאותו הזמן ריחמתי על החבר שלה. 
החלתית לשנות תנוחה, שמתי אותה על ארבע והכנסתי זין מאחורה, זיינתי אותה חזק עד שלא הרגשתי את האורגזמה שלה. כל הגוף שלה רעד וזה גרם לי להתחיל למלא את הכוס שלה בזרע. אחרי זה נרדמנו מהר. בבוקר היא התנהגה כאילו שום דבר לא קרה. התארגנתי ונסעתי הביתה. 

מפגש אינטימי במעונות