סופ"ש אחד אני בבעלי החלתנו לשבור את השגרה של הזוגיות שלנו ולבלות יום אחד שלם רק שנינו. ביקשתי מאמא שלי לבוא אלינו ליום שלם לשבת עם ילדים ואנחנו בעצמינו השכרנו דירה דיסקרטית בהרצליה ליד הים. הלכנו לחוף להשתזף ולנוח, זה היה כל כך טוב סוף סוף להישאר לבד ולא לחשוב על דברים יום יומיים. יותר מאוחר הלכנו לדירה, קנינו יין בדרך וכל מני נשנושים,חשבנו לעשות ערב רומנטי.

כאשר נכנסנו לדירה ,ישר הלכתי למקלחת,רציתי שלטוף את כל החול מהים. הייתה בדירה מקלחת מאוד גדולה, מים חמים ישר. נכנסתי למקלחת, המים ירדו על הגוף שלי,זאת הייתה הרגשה מאוד טובה. חשבתי לעצמי "סוף סוף אני ובעלי לבד בלי למהר,סקס נורמלי שכל כך חסר ביחסים שלנו"
התחלתי לסבן את הגוף שלי ושמעתי שבעלי נכנס. הוא פשוט עמד והסתכל עלי, המשכתי לסבן את עצמי ,אבל ניסיתי לעשות את זה סקסי עד כמה שאפשר. עברתי כמה פעמים על השדיים שלי, נתתי טיפול מיוחד מין הרגליים. ראיתי דרך המכנס שהזין שלו כבר עומד,אבל הוא המשיך לעמוד ולהביט עליי בלי לעשות כלום
הזמנתי אותו להצטרף,הוא התפשט ונכנס לתוך המקלחת ביחד איתי. התחלתי לסבן גם אותו, בהתחלה כל גוף ואז גם את פין שלו,ראיתי שהוא כבר קשה,הכנסתי כמה אצבעות עם סבון לתוך התחת שלי במקום סיכה. תפסתי אותו בזין וכיוונתי אותו לתחת שלי,הוא תפס אותי בכתפיים והתחיל לזוז. אני תמיד מקבלת אורגזמות מאוד חזקות מסקס אנאלי, גם הפעם זה לא היה שונה,כל הגוף שלי ירד,לא יכולתי לעמוד. התיישבתי על הרצפה של המקלחת,שתפתי את הסבון מהזין של בעלי והתחלתי למצוץ. לא לקח לא הרבה זמן לגמור לי לפה.
ועוד היה לנו לילה שלם לפניניו של סקס לוהט ואווירה רומנטית

סקס במקלחת